Yazı Detayı
19 Ağustos 2019 - Pazartesi 17:24 Bu yazı 1969 kez okundu
 
Bu yazıyı ülkücü geçinenler okusun.FATİH GÜRBÜZ YAZDI.
Fatih Gürbüz
 
 

Evet bu yazıyı sadece ülkücü geçinen ve bu güne kadar ülkücülüktün geçinenlerin şimdi omuz verdiği ceplerine harçlık  sıkıştıran sol cenahtaki yeni ağabeylerinin kimler olduklarını görmeleri için okusun.

Dün ülkücü geçinen, ülkücülükten geçinen ve ülkücülerden geçinenlerin şimdi İP aracılığıyla yeni edindikleri ağabeylerinin sırtından geçinenleri gelecekte neler beklediğini ve nelerle karşılaşacaklarını ucundan göstermek istiyorum.

Şimdi yan yana ve alt alta koyduğumuz bir takım harf dizimlerinin tek başını bir anlam ifade etmese de incelemelerini istiyorum.

Şimdi en azından yan yana gelmiş ama hiçbir anlam ifade etmeyen şu dizilimi en azından bir defa okuyalım.

THKP-C, DHKP-C, İYÖD, ÖDP TKP-TİP, Kurtuluş, TKEP, Sosyalist Politika, TSİP, Troçkistler, DY, GBK, BSP,  SİP, STP, TKEP, SBP, TKP, TİP, TBKP, TSİP, EHP, SDP, EHP, SODAP, HTKP, MLSPB, THKP-C X, HKG, Dev-Savaş, THKP-C/HDÖ, DY-DS,GEMÜD, Otonom, Kurtuluş, MLKP/YKH, THKP-C/ML-TKİH, MLSPB/DC,  MLSPB,  Acil, DGDF, THKO, EMEP, THKO, TKİP, TDKP, TKEP/L, TDKP-YİÖ,

TDKP-THKO, DHH, THKO-MB, KKP, KÖÖ, ÖSP, SYKP, THKO, THKO-GMK,

TDKP-İÖ, TDKP, TDKP-YİÖ, DABK, BABK, TKP/ML-TİKKO, BP/KK-T,  TKP-ML II.,

DHP,  SMF, FKF, TÖPG, HKP, TKP/K, DSEP, TSİP, TKP-B, KİH,  THKP-C/M,L

TDKP, TDKİH, TKP/ML-YİÖ, KDH/L, KDH/DPG, KSB, ESP, TÖP, Kızıl Dayanışma,

MLM, Direnişin Sesi, Genç Militan, Kızıl Hacker’lar, Protekya, Kawa, TKİH, TDKP, TİKB, Ekim, Bolşevik Parti, TKEP/L, Troçkistler, DSİP, AKAP, EDP, Marx-21,

DİP, PGB, UİD-DER, Mandelci, Militan / İMD, Pablocu, Red, SODEV, DİSK, KESK, TMMOB ve TTB TKH, TKP- HTKP, Pol Pot, İP, HTKP, PKK,MLKP, TKP-ML, MKP, TİKB, TKEP/L, Devrimci Karargah, DKP, MLSPB, TKP-ML/TİKKO,

Bunların içerisinden yakından tanıdığımız birkaç tane PKK, TİKKO, DHKPC gibi harf dizilimleri var. Bunlar tak başlarına baktığınızda hiçbir şey ifade etmiyor olabilir. Ama bunların hepsi ne yazık ki bir örgütün ve yapılanmasının isimlerinin kısaltılmış halleri.

Emin olun bu yazdıklarımın içerisinde eksik var ama fazla yok.

Bu yukarda isimleri kısaltılmış örgütlerin hiç biri HAK’tan bahsetmiyor, Atatürk’ten bahsetmiyor hatta ve hatta Türkiye’den bahsetmiyor.

Bunlar ülkeyi nereye monte ederiz, ne kadar kan akıtırız ve özgürlük adı altında kimlere bu ülkenin insanlarını köle yaptırırız yatıyor.

Kan ve göz yaşından beslenen ve acımasız eylemlere katılan bu örgütlerin ne yazık ki Atatürk’ün partisi dedikleri CHP’nin bir dönem içerisinde yer alan ve köklerine monte edilen sol örgütler.

Bir çoğu hala faal olan ve o ekolden yetişen birçok CHP’li ne yazık ki geldiği örgütüne fraksiyonuna ihanet etmeyecek ya da edemeyecektir diyelim.

Madolyonun bir tarafında kocaman Atatürk gösterilse de diğer tarafında ne yazık ki bu fraksiyonlardan beslenen bir CHP var.

Bunu de yakın zamanda Gezi Olaylarında tanık olduk. Unutulmuş kapanmış, kendini lav etmiş, devletin kökünü kazıdığı örgütlerin bile isimleri duvarlara yazılıp paçavraları bile asıldı.

Yani Atatürkçülerin bile tavsiye edildiği bir CHP’de eskiden ülkücüydüm şimdi de ülkücüyüm diyenlerin yeni edindikleri CHP’li ağabeylerinin hangi fraksiyondan olduklarını araştırmalarını öneriyorum.

Ama yinede yol yakınken, oğlumu, gelinimi, kardeşimi işe aldıracam ya da bu fırsatların bir tarafından bende faydalanacam diyorsan emin ol 20 yıldır o partide belediye başkanlığı yapan kişiyi bile CHP’li görmeyen zihniyet seni zaten Hıristiyanların sonradan kendilerine katılanlara dönme diyerek kabul etmedikleri gibi kabul etmeyecektir.

Zafere inanmayanlar için yolun uzun mu kısa mı olduğu zaten önemli değildir.

Zafer her daim inananların olmuştur bunu her zaman hatırla…

 
Etiketler: Bu, yazıyı, ülkücü, geçinenler, okusun.FATİH, GÜRBÜZ, YAZDI.,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Haber Yazılımı